HP Placenta zwierzęca - silne ampułki przeciw wypadaniu włosów 12szt x 10ml Zobacz większe

HP Placenta zwierzęca - silne ampułki przeciw wypadaniu włosów 12szt x 10ml

Nowy

Znacznie zmniejsza wypadanie włosów. Wzmacnia włosy słabe i cienkie. Nawilża i dotlenia cebulki włosów. Nadaje połysk i trwałość włosom o słabej strukturze. Leczy włosy od wewnątrz. Zwiększa objętość włosów

Więcej szczegółów

15 Przedmioty

142,49 zł

Opis

Pojemność Opakowanie 12szt po 10ml
Kraj produkcji Niemcy

Więcej informacji

Twoje włosy wypadają? Są osłabione po ciąży? Dręczy Cie łysienie plackowate? Jesteś po chemioterapii? Prowadzisz stresujący tryb życia? Włosy są słabe i zniszczone? Niemiecka PLACENTA HP jest lekarstwem dla Twoich włosów!

Opakowanie zawiera 12 ampułek o pojemności 10ml

 • Skutecznie likwiduje występowanie łysin "plackowatych".
 • Znacznie zmniejsza wypadanie włosów.
 • Wzmacnia włosy słabe i cienkie.
 • Nawilża i dotlenia cebulki włosów.
 • Nadaje połysk i trwałość włosom o słabej strukturze.
 • Leczy włosy od wewnątrz.
 • Zwiększa objętość włosów

Preparat ten to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie zaawansowanej mikrobiologii. Składa się on z ekstraktu (wyciągu) z łożyska zwierzęcego. Placen hp jest wzbogacona w aminokwasy zawarte w keratynie (bez hormonów męskich i żeńskich) i inne skutecznie działające składniki, które dzięki specjalnym procesom utrzymane są w postaci płynnej.

Atutem preparatu placen hp jest brak przeciwwskazań w stosowaniu. Kobiety w ciąży i po ciąży, którym brak aminokwasów niszczy włosy i paznokcie mogą szybko uzupełnić braki i zadbać o swoją fryzurę. Po chemoterapii, dietach i stresach zapewnia szybką regenerację włosów. Nawet w przypadku genetycznego łysienia (szczególnie u Panów) możliwe jest powstrzymanie tego procesu poprzez uzupełnianie na bieżąco aminokwasów w cebulce włosa.

Dzięki pozytywnym właściwościom zapewnienia włosom idealnej struktury i aktywizacji fizjologicznej bariery przed wpływami o działaniu osłabiającym placen hp jest środkiem, który w precyzyjny sposób zapobiega wypadaniu włosów. Ponadto, dzięki doskonałemu, korzystnemu działaniu chroni przed wszelkimi negatywnymi zjawiskami, jakie mogą wyniknąć z niewłaściwego stanu odżywiania cebulki włosa. Od wypadania włosów po łysienie, od łupieżu po utratę keratyny.

SPOSÓB UŻYCIA: Włosy należy umyć łagodnym szamponem i dobrze spłukać. Poprzez nałożoną na ampułkę pipetę skropić skórę głowy preparatem placen formula hp. Następnie wykonać intensywny 10-cio minutowy masaż skóry głowy poprzez przyłożenie czubków palców obydwu dłoni w osi uszu, a następnie w osi czoło - ciemię. Wmasowywać preparat kolistymi ruchami mocno przyciśniętych palców (jednakże nie przesuwając ich po skórze głowy). Naskórek powinien ulec zaczerwienieniu i wydzielać odczuwalne ciepło. Po zabiegu można nanieść na włosy inne preparaty i zakończyć zabiegi fryzjerskie. Przy braku zaczerwienienia skóry głowy w pierwszym tygodniu kuracji należy aplikować 3 ampułki tygodniowo, a następnie 2. Przy przewlekłych problemach z włosami po zakończeniu kuracji (12 ampułek) należy zastosować profilaktycznie 1 ampułkę tygodniowo.

Dla zwiększenia skuteczności kuracji poleca się stosowanie szamponu Formuła Azul, który dodatkowo wspiera kurację przeciw wypadaniu włosów. 

 

Zastosuj Placentę HP też przy trwałej ondulacji! Szczególne zalety stosowania placen hp każdorazowo w trwałych alkaicznych lub kwaśnych na wszystkie rodzaje płynów:

 • Trwała jest bardziej naturalna
 • Szczególnie dobre efekty występują przy włosach długich i słabych
 • Chroni strukturę włosów przed negatywnymi skutkami chemii fryzjerskiej
 • Przedłuża trwałą nawet przy włosach cienkich i słabych
 • nadaje włosom sprężystość i „uspokaja” je

Sposób użycia:

Po wypłukaniu płynu do trwałej ondulacji należy przesuszyć włosy. Następnie rozcieńczyć placen hp z wodą w stosunku 1:1, nanieść na wałki i 4 minuty pozostawić, aby roztwór został wchłonięty. Nie spłukując powtórnie przesusza się włosy, powodując zatrzymanie specyfiku we włosach, następnie można przystąpić do utrwalania.

Opinie

Brak ocen

Napisz opinię

HP Placenta zwierzęca - silne ampułki przeciw wypadaniu włosów 12szt x 10ml

HP Placenta zwierzęca - silne ampułki przeciw wypadaniu włosów 12szt x 10ml

Znacznie zmniejsza wypadanie włosów. Wzmacnia włosy słabe i cienkie. Nawilża i dotlenia cebulki włosów. Nadaje połysk i trwałość włosom o słabej strukturze. Leczy włosy od wewnątrz. Zwiększa objętość włosów

Napisz opinię