Revlon Cromatics farba do włosów Revlonissimo 60ml

Nowy

Farba do włosów w intensywnych odcieniach czerwieni, 60ml

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

21,10 zł

Opis

Pojemność 60ml
Kraj produkcji Włochy
Produkt profesjonalny TAK

Więcej informacji

Revlon Professional Revlonissimo CROMATICS Creme Color to profesjonalna farba 60ml, dzięki której możesz:

  • zwiększyć intensywność odcienia farby Revlonissimo
  • lub uzyskać niezwykłe pasemka i ciekawy efekt koloryzacji

Wybierz kolor farby zaraz po zakupie

Farba Revlonissimo Cromatics dostępna jest w czterech fantastycznych kolorach:

  • C20 bakłażan
  • C50 purpurowa czerwień
  • C60 ognista czerwień
  • C46 mandarynka

Sposób użycia:

OPCJA I: Zwiększenie intensywności odcienia farby Revlonissimo:

Do niemetalowego naczynia dodaj 1/4, 1/3 lub 1/2 tubki farby Revlonissimo. Pozostałą część uzupełnij odcieniem z linii Cromatics. Np.: 1/4 Cromatics C50 + 3/4 Farby Revlonissimo 6.65. Dodaj utleniacz o odpowiedniej mocy w proporcjach 1:1,5. Następnie postępuj zgodnie z instrukcją farby. Niegdy nie należy stosować odcienia kromatic bez dodatku farby, ponieważ nie będzie możliwe osunięcie koloru z włosów ani uzyskanie innego koloru włosów, nawet na tym samym poziomie kolorystycznym.

OPCJA II: Uzyskanie niezwykłych pasemek i ciekawych efektów:

Najlepsze efekty tonowania uzyskasz na włosach w naturalnych kolorze oraz w kolorach mało intensywnych i na włosach porowatych. Przed aplikacją odcienia Cromatics na włosach farbowanych z dużym odrostem, wyrównaj kolor na całej długości włosów. Cromatics nie jest polecany na włosach, które w różnych fragmentach mają inne stopnie porowatości. Cromatics są odcieniami niemożliwymi do usunięcia, można je przykryć odcieniami ciemnymi.

Włosy naturalne: Stosuj na włosach na poziomie kolorystycznym 3, 4 lub 5. Unikaj stosowania na włosach jaśniejszych. Wybierz utleniacz o mocy 6%, 9% lub 12%, w zależności od pożądanej intensywności koloru. Zmieszaj farbę i utleniacz w proporcji 1:1,5.

Włosy farbowane: Stosuj na włosach na poziomie kolorystycznym 4,5 lub 6. Wybierz utleniacz o mocy 9% lub 12%, w zależności od pożądanej intensywności koloru. Zmieszaj farbę i utleniacz w proporcji 1:1,5.

Aplikacja: Nanieś mieszankę minimum 0,6cm od skóry głowy, na suche, nie umyte wcześniej włosy. Dla zmaksymalizowania intensywności kolory zastosuj folię fryzjerską.

Proces: 15 minut z użyciem ciepła, 30 minut bez zastosowania źródła ciepła. Po określonym czasie dokładnie umyj włosy, najlepiej szamponem Revlon Post Color.

Opinie

Brak ocen

Napisz opinię

Revlon Cromatics farba do włosów Revlonissimo 60ml

Revlon Cromatics farba do włosów Revlonissimo 60ml

Farba do włosów w intensywnych odcieniach czerwieni, 60ml

Napisz opinię

Produkty powiązane