Echosline Seliar Komatik Zestaw do zabiegów chemicznych Zobacz większe

Echosline Seliar Kromatik Zestaw do zabiegów chemicznych

Nowy

Zakwaszający włosy zestaw: szampon, maska, ampułka i olejek

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

95,00 zł

Opis

Pojemność 350ml + 500ml + 30ml + 21ml
Kraj produkcji Włochy
Produkt profesjonalny TAK

Więcej informacji

Echosline Seliar Kromatik Protector Profesjonalny, restrukturyzujący zabieg fryzjerski do włosów do stosowania w trakcie farbowania,rozjaśniania i trwałej, w którego skład wchodzą:

  • Echosline Seliar Kromatik Szampon 350ml

  • Echosline Seliar Kromatik Maska 500ml 

  • Echosline Seliar Kromatik Ampułka 21ml 

  • Echosline Seliar Olejek Arganowy 30ml

Ampułka Kromatik Protector będąca sercem całego zabiegu zawiera wysoce odżywcze aminokwasy oraz olej arganowy zwany płynnym złotem Maroko: Olej wzmacnia włosy i pozostawia  je wyjątkowo rozświetlone i jedwabiste. Wyciąg z pestek owoców drzewa arganowego jest  bogaty w witaminę E, która działa antystarzeniowo.

Kromatik Protector wzmacnia i odbudowuje strukturę włosów podczas chemicznych zabiegów fryzjerskich oraz upiększa je dzięki zawartości kompleksu protein z aminokwasami o niskiej masie molekularnej. Zastosowane kompleksy białkowe natychmiast wnikają we wnętrze włosa wypełniając jego strukturę, intensywnie chroniąc go przed szkodliwym działaniem chemicznych zabiegów fryzjerskich.

Preparat działa tonizująco i ochronnie nie wpływając przy tym negatywnie na uzyskany kolor i kształt włosów – przy jego zastosowaniu uzyskany kolor jest pełny głębi i połysku. Zastosowany przy trwałej wyrównuje porowatość włosów i intensywnie je nawilża.  Kromatik Protector daje włosom siłę, witalność i wspaniałe rozświetlenie!

Jedna ampułka wystarczy Ci na 6 zabiegów farbowania lub 3 rozjaśniania lub 6 zabiegów trwałej! Opakowanie ampułki posiada zakrętkę, dzięki której możesz jej używać kilkakrotnie aż 12 miesięcy od otwarcia.

Kromatik protector:

- chroni strukturę włosów przy chemicznych zabiegach fryzjerskich

- kompleksy białkowe wypełniają strukturę włosa chroniąc je i odżywiając

- odbudowuje strukturę włosów podczas farbowania, rozjaśniania i trwałej

- nadaje głębię koloru i połysk przy farbowaniu i rozjaśnianiu

- zmniejsza porowatość i nawilża włosy przy trwałej

- nie wpływa na uzyskany kolor i kształt włosów

Echosline Seliar Kromatik Profesjonalny, kwaśny szampon 350ml z aminokwasami i olejem arganowym, chroniący kolor włosów farbowanych i rozjaśnianych.

Jego specjalna formuła z kwaśnym pH na poziomie 4,3-4,7 domyka łuski włosów rozchylone podczas chemicznych zabiegów fryzjerskich z użyciem farb, rozjaśniacza i utleniacza, dzięki czemu doskonale chroni kolor przed wypłukiwaniem się i płowieniem. Farbowane i rozjaśniane włosy pozostają lśniące, pełne blasku oraz zyskują głębię koloru.

Ten zakwaszający szampon służy do zakończenia procesu farbowania i rozjaśniania, szczególnie przy zastosowaniu pełnej kuracji Kromatik, a także do pielęgnacji włosów farbowanych i rozjaśnianych w domu.

Szampon zawiera wysoce odżywcze aminokwasy oraz olej arganowy. Olej arganowy zwany jest płynnym złotem Maroko: wzmacnia włosy i pozostawia  je wyjątkowo rozświetlone i jedwabiste. Wyciąg z pestek owoców drzewa arganowego jest  bogaty w witaminę E, która działa antystarzeniowo. Zastosowane kompleksy białkowe wnikają we wnętrze włosa wypełniając jego strukturę, chroniąc go przed szkodliwym działaniem chemicznych zabiegów fryzjerskich.

Echosline Seliar Kromatik Profesjonalna maska 500ml z aminokwasami i olejem arganowym, chroniąca kolor włosów farbowanych i rozjaśnianych.

Jej specjalna formuła z kwaśnym pH na poziomie 3.0-3,5 domyka łuski włosów rozchylone podczas chemicznych zabiegów fryzjerskich z użyciem farb, rozjaśniacza i utleniacza, dzięki czemu doskonale chroni kolor przed wypłukiwaniem się i płowieniem. Farbowane i rozjaśniane włosy pozostają lśniące, pełne blasku oraz zyskują głębię koloru. Maska uszczelnia włosy, wygładza je i chroni przed szkodliwym wpływem chemicznych zabiegów fryzjerskich.

Zawiera wysoce odżywcze aminokwasy oraz olej arganowy. Olej arganowy zwany jest płynnym złotem Maroko: wzmacnia włosy i pozostawia  je wyjątkowo rozświetlone i jedwabiste. Wyciąg z pestek owoców drzewa arganowego jest  bogaty w witaminę E, która działa antystarzeniowo. Zastosowane kompleksy białkowe wnikają we wnętrze włosa wypełniając jego strukturę, chroniąc go przed szkodliwym działaniem chemicznych zabiegów fryzjerskich.

Dzięki zawartości specjalnych cząsteczek Sinocor maska neutralizuje niepożądany zapach powstały w trakcie chemicznych zabiegów fryzjerskich. Ta zakwaszająca maska służy do zakończenia procesu farbowania i rozjaśniania, szczególnie przy zastosowaniu pełnej kuracji Kromatik, a także do pielęgnacji włosów farbowanych i rozjaśnianych w domu.

Echosline Seliar 30ml -  olejek odżywczo - wygładzający do włosów

Zawiera Olej Arganowy bogaty w witaminę E, Olej Lniany z kwasami  omega-3 i omega-6 oraz Proteiny Jedwabiu. Nadaje włosom niezwykły połysk i wygładzenie. Skutecznie chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi powodującymi starzenie się włosów.

Olejek zawiera: Olej arganowy: Bogaty w witaminę E i olejki eteryczne o wysokiej  zawartości tłuszczu, w składzie podobny do naszej własnej skóry.  Wzmacnia włosy i pozostawia je wyjątkowo rozświetlone i jedwabiste.  Olej lniany: Tworzy na powierzchni włosów ochronny film, który zapobiega  nadmiernemu odparowywaniu wody. Odżywia oraz wygładza włosy. Proteiny jedwabiu: Utrzymują wodę w naskórku, dzięki czemu nawilża, zmiękcza i wygładza włosy. Zmniejsza elektryzowanie się włosów.

 

Jak wykonać ten profesjonalny zabieg w salonie?

Przy farbowaniu i rozjaśnianiu:

KROK I

  1. Przy farbowaniu włosów:

Do niemetalowego naczynia wlej minimum 50ml farby oraz utleniacz w odpowiednich proporcjach oraz 3,5ml preparatu Kromatik Protektor (1/6 ampułki). Zmieszaj wszystko jak zwykle i zaaplikuj zgodnie z instrukcją farby. Jeśli musisz użyć większą ilość farby, nie zwiększaj proporcjonalnie ilości preparatu Kromatik Protektor, zawsze dodawaj 3,5ml.

  1. Przy rozjaśnianiu włosów:

W niemetalowym naczyniu zmieszaj minimum 20g rozjaśniacza, utleniacz w odpowiednich proporcjach oraz 7ml preparatu Kromatik Protektor (1/3 ampułki). Zaaplikuj mieszankę zgodnie z instrukcją rozjaśniacza. Jeśli musisz użyć większą ilość rozjaśniacza, nie zwiększaj proporcjonalnie ilości preparatu Kromatik Protektor, zawsze dodawaj 7ml.

KROK II

Po spłukaniu farby lub rozjaśniacza nanieś na włosy maskę Kromatik na całej długości włosów w celu utrwalenia koloru i domknięcia łusek włosów. Wykonaj delikatny masaż i przeczesz włosy antystatycznym grzebieniem. Po 5 minutach dokładnie spłucz włosy.

KROK III

W celu dokończenia i ustabilizowania procesu umyj włosy szamponem Kromatik, wykonaj delikatny masaż i po 2 minutach dokładnie spłucz.

KROK IV

Dla ochrony i wygładzenia włosów w niemetalowym naczyniu zmieszaj niewielką porcję maski Kromatik z 20ml ciepłej wody i zmieszaj do uzyskania emulsji. Nanieś emulsję na włosy pomagając sobie grzebieniem i wykonaj delikatny masaż. Po minucie spłucz emulsję z włosów. Nanieś na wilgotne włosy kilka kropli olejku arganowego. 

Przy trwałej:

KROK I

W celu przygotowania włosów do zabiegu umyj je szamponem wykonując delikatny masaż, następnie spłucz.

KROK II

W miseczce zmieszaj 20ml wody z 3,5ml preparatu Kromatik Protektor (1/6 ampułki). Przelej mieszankę do spryskiwacza i spryskaj nią wilgotne włosy jeszcze przed nałożeniem wałków.

KROK III

Nawiń włosy na wałki i nanieś płyn do trwałej. Pozostaw na włosach na czas określony w instrukcji trwałej. Po odpowiednim czasie spłucz włosy nie rozwijając wałków.

KROK IV

Spryskaj wilgotne włosy na całej ich długości pozostałą w spryskiwaczu częścią preparatu zmieszanego z wodą.

KROK V

Nanieś na włosy utrwalacz na 10 minut (przy włosach bardzo długich na 15 minut). Po upływie określonego czasu spłukuj włosy ciepłą wodą przez kilka minut, bez rozwijania wałków.

KROK VI

Po rozwinięciu wałków nanieś na włosy maskę Kromatik na całej ich długości. Wykonaj delikatny masaż i po 5 minutach dokładnie spłucz. Nanieś na wilgotne włosy kilka kropli olejku arganowego.

Opinie

Brak ocen

Napisz opinię

Echosline Seliar Kromatik Zestaw do zabiegów chemicznych

Echosline Seliar Kromatik Zestaw do zabiegów chemicznych

Zakwaszający włosy zestaw: szampon, maska, ampułka i olejek

Napisz opinię

Produkty powiązane