Echosline Seliar Kromatik zabieg przy farbowaniu. rozjaśnianiu i trwałej ampułka 21ml Zobacz większe

Echosline Seliar Kromatik zabieg przy farbowaniu. rozjaśnianiu i trwałej ampułka 21ml

Nowy

Echosline Seliar Kromatik Protector Restrukturyzujący zabieg do włosów do stosowania w trakcie farbowania, rozjaśniania i trwałej.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

17,90 zł

Opis

Pojemność 21ml
Kraj produkcji Włochy
Produkt profesjonalny TAK

Więcej informacji

Echosline Seliar Kromatik Protector Restrukturyzujący zabieg do włosów do stosowania w trakcie farbowania, rozjaśniania i trwałej.

Zawiera wysoce odżywcze aminokwasy oraz olej arganowy zwany płynnym złotem Maroko: Olej wzmacnia włosy i pozostawia  je wyjątkowo rozświetlone i jedwabiste. Wyciąg z pestek owoców drzewa arganowego jest  bogaty w witaminę E, która działa antystarzeniowo.

Kromatik Protector wzmacnia i odbudowuje strukturę włosów podczas chemicznych zabiegów fryzjerskich oraz upiększa je dzięki zawartości kompleksu protein z aminokwasami o niskiej masie molekularnej. Zastosowane kompleksy białkowe natychmiast wnikają we wnętrze włosa wypełniając jego strukturę, intensywnie chroniąc go przed szkodliwym działaniem chemicznych zabiegów fryzjerskich.

Preparat działa tonizująco i ochronnie nie wpływając przy tym negatywnie na uzyskany kolor i kształt włosów – przy jego zastosowaniu uzyskany kolor jest pełny głębi i połysku. Zastosowany przy trwałej wyrównuje porowatość włosów i intensywnie je nawilża.  Kromatik Protector daje włosom siłę, witalność i wspaniałe rozświetlenie!

 

echosline%20seliar%20kromatik%20film.jpg

Oferta dotyczy 1szt ampułki o pojemności 21ml. Jedna ampułka wystarczy Ci na 6 zabiegów farbowania, 3 rozjaśniania i na 6 zabiegów trwałej!

Opakowanie ampułki posiada zakrętkę, dzięki której możesz jej używać kilkakrotnie aż 12 miesięcy od otwarcia.

Kromatik protector:

  • chroni strukturę włosów przy chemicznych zabiegach fryzjerskich
  • kompleksy białkowe wypełniają strukturę włosa chroniąc je i odżywiając
  • odbudowuje strukturę włosów podczas farbowania, rozjaśniania i trwałej
  • nadaje głębię koloru i połysk przy farbowaniu i rozjaśnianiu
  • zmniejsza porowatość i nawilża włosy przy trwałej
  • nie wpływa na uzyskany kolor i kształt włosów 

W naszym sklepie znajdziesz też maskę i szampon z linii Kromatik – dzięki nim uzyskasz jeszcze lepsze efektu zabiegu z użyciem preparatu Kromatik Protector!

Jak wykonać ten profesjonalny zabieg w salonie?

Przy farbowaniu i rozjaśnianiu:

KROK I

  1. Przy farbowaniu włosów:

Do niemetalowego naczynia wlej minimum 50ml farby oraz utleniacz w odpowiednich proporcjach oraz 3,5ml preparatu Kromatik Protektor (1/6 ampułki). Zmieszaj wszystko jak zwykle i zaaplikuj zgodnie z instrukcją farby. Jeśli musisz użyć większą ilość farby, nie zwiększaj proporcjonalnie ilości preparatu Kromatik Protektor, zawsze dodawaj 3,5ml.

  1. Przy rozjaśnianiu włosów:

W niemetalowym naczyniu zmieszaj minimum 20g rozjaśniacza, utleniacz w odpowiednich proporcjach oraz 7ml preparatu Kromatik Protektor (1/3 ampułki). Zaaplikuj mieszankę zgodnie z instrukcją rozjaśniacza. Jeśli musisz użyć większą ilość rozjaśniacza, nie zwiększaj proporcjonalnie ilości preparatu Kromatik Protektor, zawsze dodawaj 7ml.

KROK II

Po spłukaniu farby lub rozjaśniacza nanieś na włosy maskę Kromatik na całej długości włosów w celu utrwalenia koloru i domknięcia łusek włosów. Wykonaj delikatny masaż i przeczesz włosy antystatycznym grzebieniem. Po 5 minutach dokładnie spłucz włosy.

KROK III

W celu dokończenia i ustabilizowania procesu umyj włosy szamponem Kromatik, wykonaj delikatny masaż i po 2 minutach dokładnie spłucz.

KROK IV

Dla ochrony i wygładzenia włosów w niemetalowym naczyniu zmieszaj niewielką porcję maski Kromatik z 20ml ciepłej wody i zmieszaj do uzyskania emulsji. Nanieś emulsję na włosy pomagając sobie grzebieniem i wykonaj delikatny masaż. Po minucie spłucz emulsję z włosów.

Przy trwałej:

KROK I

W celu przygotowania włosów do zabiegu umyj je szamponem wykonując delikatny masaż, następnie spłucz.

KROK II

W miseczce zmieszaj 20ml wody z 3,5ml preparatu Kromatik Protektor (1/6 ampułki). Przelej mieszankę do spryskiwacza i spryskaj nią wilgotne włosy jeszcze przed nałożeniem wałków.

KROK III

Nawiń włosy na wałki i nanieś płyn do trwałej. Pozostaw na włosach na czas określony w instrukcji trwałej. Po odpowiednim czasie spłucz włosy nie rozwijając wałków.

KROK IV

Spryskaj wilgotne włosy na całej ich długości pozostałą w spryskiwaczu częścią preparatu zmieszanego z wodą.

KROK V

Nanieś na włosy utrwalacz na 10 minut (przy włosach bardzo długich na 15 minut). Po upływie określonego czasu spłukuj włosy ciepłą wodą przez kilka minut, bez rozwijania wałków.

KROK VI

Po rozwinięciu wałków nanieś na włosy maskę Kromatik na całej ich długości. Wykonaj delikatny masaż i po 5 minutach dokładnie spłucz.

Opinie

Brak ocen

Napisz opinię

Echosline Seliar Kromatik zabieg przy farbowaniu. rozjaśnianiu i trwałej ampułka 21ml

Echosline Seliar Kromatik zabieg przy farbowaniu. rozjaśnianiu i trwałej ampułka 21ml

Echosline Seliar Kromatik Protector Restrukturyzujący zabieg do włosów do stosowania w trakcie farbowania, rozjaśniania i trwałej.

Napisz opinię

Produkty powiązane