DEGAŻÓWKI FRYZJERSKIE ARTERO ONE 6" T49060

Nowy

Profesjonalne degażówki fryzjerskie 6" z wytrzymałej, japońskiej stali

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

350,00 zł

Opis

Produkt profesjonalny TAK

Więcej informacji

Artero to hiszpańska firma specjalizująca się w produkcji nożyc, istniejąca już od 1909r.

W ramach postępu technologicznego Arterio stosuje w swoich produktach różne rodzaje najnowocześniejszych stopów stali, tytanu i śrub dla zapewnienia profesjonalnym fryzjerom maksymalnej wydajności i żywotności stosowanych przez nich narzędzi. Ergonomiczny kształt nożyczek przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów współgra z wysoką estetyką wykonanych przez Artero narzędzi.

Artero One 6” Profesjonalne degażówki fryzjerskie T49060

Degażówki są specjalnymi nożyczkami, przeznaczonymi do tworzenia tekstury włosów lub zmniejszania ich nadmiernej objętości a także przerzedzania w celu zmiękczenia warstw włosów. Nożyczki składają się z jednego ostrza prostego i drugiego ząbkowanego. Nożyczki posiadają 30 prostych ząbków zakończonych wcięciem w kształcie litery „V”. Pozwalają na ścięcie do 20% włosów za pomocą jednego lub dwóch ruchów.

Degażówki wykonane są ze stali typu 440C japońskiego pochodzenia, produkowanej przez Hitachi. 440C to wysokiej jakości stal nierdzewna o wysokiej wytrzymałości, wysokiej odporności na zużycie i korozję.

Twardość degażówek wynosi 57 HRc +/- 1. Jednostką miary używaną do określenia twardości ścinania jest Rockwell (HRC). Skala twardości waha się od 48 HRC (najniższa twardość) do 63 HRC (największa).

Degażówki mają najbardziej ergonomiczny dla fryzjera kształt Offset, z oczkami ułożonymi asymetrycznie względem siebie i podpórkę pod palec, ułatwiające wygodne ułożenie ręki podczas strzyżenia. Posiadają także śrubę umożliwiającą regulowanie nacisku ostrzy.

Nożyczki zapakowane są w eleganckie pudełko, są idealną propozycją prezentu dla profesjonalnego i wymagającego najwyższej jakości narzędzi fryzjera.

  • Rozmiar: 6”
  • Śruba do regulacji nacisku ostrzy
  • Kształt Offset
  • Podpórka pod palec
  • Produkt profesjonalny
  • Ściereczka do polerowania nożyczek
  • Eleganckie opakowanie

Opinie

Brak ocen

Napisz opinię

DEGAŻÓWKI FRYZJERSKIE ARTERO ONE 6" T49060

DEGAŻÓWKI FRYZJERSKIE ARTERO ONE 6" T49060

Profesjonalne degażówki fryzjerskie 6" z wytrzymałej, japońskiej stali

Napisz opinię